O nás

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Naše škola vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a individuálním přístupem.

Zkušení pedagogové

Každý z nás je zkušený pedagog milující svoji práci. Neučíme jen pro peníze, ale hlavně protože nás to baví.

Vzdělávání hrou

Komenský tohle heslo myslel trochu jinak než se dnes popisuje. My připravuje děti na cestu, ne cestu pro děti. Učíme děti spolehlivosti, zodpovědnosti za vlastní úspěchy. Někdy i hravou a zábavnou formou. Učitel jej jen průvodce, ta těžká práce už je na každém dítěti.

Sportujeme i tvoříme

Jsme školou multifunkční se zaměřením na sportovní aktivity, ale i ty umělecké. U nás si vybere každý. Snažíme se vychovat a vzdělat ucelenou osobnost.