Proč máme ve škole VESELÉ DĚTI?

Do naší školy se děti těší. Příjemná atmosféra, krásné prostředí a moderní výukové aktivity zaručí, že vaše děti u nás budou spokojené.

Zkušení pedagogové

Každý z nás je zkušený pedagog milující svoji práci. Neučíme jen pro peníze, ale hlavně protože nás to baví.

Vzdělávání hrou

J. A. Komenský tohle heslo myslel trochu jinak než se dnes popisuje. Učení je často dřina. My připravuje děti na cestu, ne cestu pro děti. Učíme děti spolehlivosti, zodpovědnosti za vlastní úspěchy. Někdy i hravou a zábavnou formou.

Sportujeme i tvoříme

Jsme školou multifunkční se zaměřením na sportovní aktivity, ale i ty umělecké. U nás si vybere každý.

Obecní škola Bolešiny
Bolešiny 83, Klatovy 339 01